Büyünün yerini bulmak

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Büyülü,cinli ev olur mu? Büyü nedeniyle ev değiştirilir mi? En çok duyduğumuz konulardan birisidir. Evimize büyü yapıldı,evin içinde sıkıntı duyuyoruz, ne yapalım? Adı,türü,yapılışı ne olursa olsun,büyüde mutlaka insanın bedenine içine şeytan musallat edilir. Şunu aklınızdan çıkarmayınız, büyü, sadece insana ve hayvana yapılır. Cansız varlıklara büyü yapılmaz.

Eve ve işyerine büyü yapılması uydurmadır. Büyü insana sıkıntı verir. Evine ve işyerine büyü yapıldıysa, sana nasıl sıkıntı verecek? Mesela,vesvese nasıl olacak? Sıkıntıyı veren cinlerdir. İnsan vücuduna girmedikten sonra, cinler hiçbir insana zarar,sıkıntı, eziyet veremez. Bu varlıklarda, bizimle beraber bu dünya üzerinde yaşamaktalar. Sayıları da insanlardan çok fazladır.

2 comments

Öyle olsaydı, bütün insanlar, cinlerin saldırısına uğrardı. Cinler; evde, sokakta,iş yerinde her yerdedir. Onlar bizi görür,fakat biz onları göremeyiz, algılayamayız. O halde, eve girince neden sıkıntı duyuyorsun? Bedeninde cinler var da ondan. Sana sıkıntıyı veren içindeki cinlerdir, dışarıdakiler değil. Kişinin bedeninde cinler var, o evin içinde sanki birileri varmış gibi, kulağına sesler,  gözüne görüntüler getirebilirler. Gördüğün sadece bir hayaldir, gerçek değildir, fakat onu gerçekmiş gibi algılarsın.

Birde içine sıkıntı verdimi, sanırsın ki evi cinler bastı. Bir başkası aynı eve girse, senin yaşadıklarını yaşamaz. Bu durumda cinciye gidersin; Sana, öğüt verir. Evini değiştir.

“Birine Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır- Büyü Belirtileri” için 153 yorum

Evini değiştirsen de, uzaya da gitsen, o cinler senin içindeyken her yerde o görüntü ve sesleri duyarsın. Başınıza böyle bir durum geldiğinizde sakın evinizi değiştirmeyiniz. Bu sebepten evini değiştirenleri çok gördüm, aynı olayları yaşıyorlardı. Bu sıkıntıları çekiyorsanız, üzerinizde büyü var demektir.

Cinler Alemi Cin Nedir? İnsan Bedenine Cin Girer mi? Büyü Cinlerle mi Yapılır? Cinler Büyücülere Nasıl Yardım Ederler? Cinler Büyü Bozar mı? Cinler İnsana Yardım Eder mi? Cinler Büyü Yapabilir mi? Cinler Evde Yaşar mı? Karabasan nedir? Karabasan nasıl tedavi edilir? Cinler İnsana Neden Musallat Olur? Cinler İnsana Bulaşır mı? Cinler İnsana Vesvese Verir mi? Cin Musallatından Nasıl Kurtulurum? Cinler İnsanı Hasta Eder mi? Cinler İnsanla Evlenir mi? İnsanlar Cinleri Görebilir mi?

Büyü Bozma Duası Nasıl Yapılır?

Zaten aniden bagirmalari, aglamalari, inlemelerini ben de cok gordum. Evde cok aşırı bir huzursuzluk hakim. Evinize bir muska yapıldığını düşünüyorsanız uzman bir insan ile irtibat kurup ondan yardım istemelisiniz. Büyü ve Nazar İçin Dualar. Kötü büyü bozma yöntemleri nelerdir büyü nasıl bozulur,kötü büyü bozma yöntemleride diğer büyüler gibi kişilerin ilmi çerçevesinde farklı şekillerde bozulabilinir işin ehli olan kişiler büyü bozma işlemini yapıp büyülü kişinin üzerindeki büyü çözülür bunun gibi sorunlarda danışabilirsiniz. Yine göz değmesine karşı bağ, bostan ve bahçelere korkuluk abakı ve nazarlık kösgük dikilirdi.

İnsanlar Cinleri Kullanabilir mi? İnsanlar Cinlerle Konuşabilir mi? Cinler İnsanı Korkutur mu? Cinler insanı kaçırır mı? Reenkarnasyon nedir? Cinler insanı yönetir mi? Büyü Nedir? Büyü insanı öldürür mü? Peygamberimize Büyü Yapıldı mı? Büyünün tutup tutmadığı nasıl anlaşılır? Yani bir düşmanınız olabilir mi? Aranızın iyi olmasından rahatsız olan birileri mesela… Arayın görüşelim, durumunuzu değerlendirelim. Hocam selamin aleykum ben 24 yasındayim evimde sadece ben cok huzursuzum geceleri uyuyamiyorum gozlerimi kapattıgimda boyle degisik degisik seyler hayaller goruyorum ve uyku tutmuyor evde hic uyku duzenim kalmadı bunuda ben 1 aylıgina bi yatili kursa gittim ruhen ve bedenen cok iyiydi uyku durumum da iyiydi kafama hic bir sey takmiyordum eve geldim yine ayni sorunlar la karısılastim yakinda evlenmeyi dusuyorum ve cok korkuyorum ibadetlerimi bile duzgun yapamiyorum hocam allah rizasi icin yardimci olun.

Selamın aleyküm hocam rüyamda sürekli köpek ve örümcek görüyorum rüya tabirlerine bakınca büyü yapan bir kadın deniyor bu konuda ne düşünüyosunuz. Rüya tabirleri yanıltıcı olabilir, çok ciddiye almam şahsen. Eğer bu şüpheyi oluşturacak farklı bir durum yaşanıyorsa ona bakmak gerekir. Beni arayın duruma bakabilelim arzu ederseniz…. Hocam merhaba. Eşimin bı anda maddi sorunları arttı. İflas eşiğine geldik. Kayınvalidem rahatsızlandı doktorların hepsi farklı teşhisler söylüyor fakat bı türlü ne olduğu bilinmiyor. Hemen akabinde eşimin telefonu durduk yere bı anda telefonu bozuldu ekranı karardı durduk yere.

Yarım saat geçti geçmedi üzerine sıcak kahve döküldü ciddi anlamda yandı karnı göğsü her yeri. Eve geldiğimizde banyodaki ayna sağlam iken düşmüş kırılmış etraftaki her şeyi lavaboya klozeti de kırmış. Günlerdir içimde geçmeyen sıkıntılar var. Oturmakta olduğumuz evden ikimizde soğuduk. Ben ev hanımıyım ve evde yalnız iken sürekli tetikteyim. Ürpeiyorum korkar oldum. Bunun sebebi büyü olabilir mi. Hocam disarda iyiyim eve gelince icim daraliyo ustume bir agirlik cokuyo hic bisey yapasim gelmiyo surekli yatip uyumak istiyorum ben boyle degildim hocam lutfen bana yardimci olurmusunuz.

Hocam merhaba 8 senelik evliyim eşimde bi değişiklik farkettim abdest alıyor içimde biri yanlış aldın diyormuş uyutmuyor beni diyo evin penceresinde şişede su buldum acaba büyü yapılmış olabilirmi evin heryerine sirke döktüm hanım namaza başladı mesul olacak bilgi verirseniz.

Bu kadar bilgi bir tanı koyabilmek için yetersiz. Birçok ihtimal olabilir. Bunu özel olarak görüşsek daha doğru olacaktır. Whatsapp yoluyla benimle iletişim kurunuz. Hocam ben eşimden 14senedir ayrıyım ben bitürlü düzen tutturamadım işe giriyorum bi terslik çıkıyo evleniyim diyorum olmuyo uyku problemi yaşıyorum ibadetlerimi yapmak istemiyorum sürekli bi ikilemin içindeyim bi kızım var herşeyim ters gidiyo bana yardımcı olabilirmisiniz. Merhaba ben 3 yıllık evliyim 2. Eve yeni taşınmıştık ve sürekli akşamları evin bir yerlerinden çıyan çıkmaya başladı ben sürekli kabuslar görüyordum.

Kabuslar görüp uyandıgımda bir iki dk sonra ilk çocugum da uyanıp aglamaya başlıyor du eşim bana bırakıp mama yapmaya mutfaga gidince çocuk resmen benden korkar gibi daha çok aglıyordu. Sirkeli su ile bütün kirişleri ve köşeleri temizleyin… Bir koruma tılsımı yazdırabileceğiniz hoca varsa etrafınızda onu hazırlatın ve 3 gün 3 gece evin her odasında özellikle banyoda yakın. Banyoda yakmak istediğiniz tılsım biraz daha zor yanacaktır. Ancak bir musallat durumu söz konusu ise ve çok güçlü varlıklarla karşı karşıya kalmışsak bu anlattıklarım yeterli olmayabilir. O zaman da beni özel olarak whatsapp yoluyla arayabilir fikir alabilirsiniz.

Hayırlı günler geçmiş olsun. Hocam merhaba erkek kardesim 24 yasinda ve evde ciddi boyutlarda kavga çıkarıyor bi anda hic olmayacak birseye sinirlenip kavga çıkarıyor aile icinde hic huzur kalmadı annem ve babamada dövecek gibi üstüne yürüyor her gün sabah aksam kavga bir işe giriyor en fazla bi hafta çalışıp çıkıyor çünkü çalıştığı yerlerde de sıkıntılar çıkarıyor ilgilenebilirmisiniz. Yani yaşı henüz küçük, bu yaşlarda biraz delikanlı olmaları ve söz dinlememeleri normal. Aslında 24 yaş biraz daha olgun olmasını gösteriyor gibi düşünebilirsiniz ama kimi insanlarda kişisel gelişim geç olabilir.

Benim yapabileceğim pek bir şey olabileceğini sanmıyorum. Ama yine de bir bakalım isterseniz whatsapp yoluyla bana mesaj atın lütfen. Hocam s. Esimle ailemle huzurumuz yerinde Kendi evimiz 70 km uzakta hafta sonları yada bayramlarda o eve gittiğimizde bende değişiklikler oluyor sinirleniyorum eşimle annemle yada kardeşimle ciddi derecede kavga ediyorum evden çıkınca sakinlesip pismanlik duyuyorum. Hocam slmlar benim hikayem biraz buradaki insanlardan farklı ben eşimin ikinci hanımıyım eşimle ailesi yüzünden boşanmak zorunda kaldık boşanmamıza bir ay kala önce gece yatağımdan birilerinin beni çarşafla kendilerine dogru çektiğini hissettim uykum da sonra banyoda yine bir elin beni karanlıkta ittiğini hissettim ve biz eşimle ayrıldık eşim aniden bana karşı o kadar çok değişti ki birden bire eski karısına döndü ve karısı hocaya gidip muska yaptırmış eşimde o muska yapan hocayı darp etti şuan ceza evinde kadını da bıraktı benimle barışmak istiyor evimde Bi takım garip olaylar oluyor karaltı gölgeler görüyorum evimin her yerini kırık olmadığı halde karıncalar sarıyor ve örümcekler çok kötü pis pis rüyalar görüyorum sizce sebebi ne olabilir eski eşi büyülerle çok uğraşan bir kadın yuvamı yıktılar hocalar daha önce domuz büyüsü yapıldığını söyledi şuan yine bir şeyler oluyor hissediyorum.

Durumun karışık bir o kadar da zor.

Medyum Saliha

Bana özel telefon numarasıyla ulaş lütfen. Ne yapabileceğimize bir bakalım. Hocam benim kuzenim 11 yasında bir ara cinleri görüyordu hocaya gittik nuska yazd bı kaç ay iyileşti ama şimdi yine aynı oldu hatta her gece gordugunu söylüyor 2katli ramaları var ustte yatiyor gece yarısı aniden bır sesle uyanıyor ve Masagida birtiniz gördüğünü söylüyor sadece kendi evlerinde böyle oluyor yazlıkta veya bize gelİp kaldığında böyle olmuyor evde büyü olabilir mı. Olabilir fakat yaşı çok genç bu yaşlarda tedbir alınmazsa ilerisi çok daha tehlikelidir. Bana özelden ulaşın lütfen. Hocam bizim evin girisindeki hali gecen gun 4 kat katlanmisti eve girerken gorduk korktuk icini actik bir sey yoktu insan eliyle katli gibiydi ustunden iki gun geçtikten sonra ev hanesinden biri ust uste bayilmaya basladi doktora goturduk bir sey yok dedi haliya buyu konulmus baglantisi olmus olabilirmi.

Olabilir eğer ki bir tılsım gizledilerse bunu göremeyebilirsiniz. Halının ters tarafına da bakın bir de üzerinde herhangi bir simge vs var mı ona da bakın. İyi gunler hocam. Yaklaşık 4 yıldır evliyim. Esim her yil bir onceki yila nazaran asama asama farklilasiyor. Normalde işi sebebiyle sadece 1 yil belirli araliklarla ayni catiyi paylasabildik.

Su an iki haftadir evde ama surekli sinirli, agresif, her seyde kavga cikartiyor ve beni surekli azarliyor, ne iyi ne kotu agzimi acamiyorum. Tahammul noktam, sabir eşigim kalmiyor.

Kendimi zor tutuyorum durumun buyumemesi icin. Her gece kabuslar gordugunu, yilanlar, canavarlar gordugunu, onlarla savastigini soyluyor. Zaten aniden bagirmalari, aglamalari, inlemelerini ben de cok gordum. Dua okudugumda durum biraz hafifliyor. Ve hicbir isi rast gitmiyor. Surekli basina olaylar geliyor. Kimsenin gunahini alip bu vesveseleri de icimde tasimak istemiyorum ama son zamanlardaki tutumlari, hareketleri beni cok uzuyor.

Acaba buyu gibi bir durum olabilir mi? Genel olarak kötü bir enerji altına girmiş benliklerde sık görülen etkileri yazmışsınız. Özellikle sinirli bir yapıya sonradan dönüşmesi pek hayra alamet değil. Ayrıca bu kadar büyük değişimlerde şüphe uyandırıyor. Bu yüzden bakım yaparak bir sonuca gitmekte fayda var. Ailenize düşman birinin böyle bir hamlesi ya da eşinizin görüştüğü başka bir kişi ihtimali var mıdır. Bu konular hakkında görüşmeliyiz. Hocam bizim evde huzursuzluk var bağlarımız çok kuvvetliydi fakat abailerim uzaklaştı sebepsiz yere benim kısmetim kapalı 6 yıldır sürekli birleri çıkıyor karşıma ama tam olacakken hep bozuluyor evlilik isim.

Evde hepimiz hep uyku halindeyiz aşırı bir ağırlık var her gelen esniyor uykusu geliyor Ayrıca son zamanlarda babam çok kötü davranıyor anneme bana sebepsiz yere. Hanenize yapılmış bir büyü olabilir. Bu yüzden hem kısmetin hem de fiziksel olarak bedenleriniz etkileniyor. En kısa zamanda özel olarak görüşelim lütfen. Ne yapabiliriz duruma bakalım. Etraftan içinde bulunduğunuz durumun bu şekilde olduğuna dair pek çok bilgi edinmişsiniz. Bu da size bir takım bilinçaltı durumları yaratmış. Bu yüzden kötü bir etki altına girmişsiniz.

BAkım yapmak gerek beni ararsanız detaylı olarak yardımcı olmaya çalışırım. İyi geceler hocam bundan 8yıl önce çocuklarıma sünnet yaptım eşim çok güzel çalışıyordu maddi sıkıntılar arada ister istemez oluyordu sünnetten hemen sonra eşim rahatsızlandı psikiyatriste 15gün yattı ama o gündür bu gündür doğru düzgün çalışmıyor eviyle ilgilenmiyor çocukların hiç bir ihtiyacını karşılamıyor son 1senedirde çocuklarda çok büyük derecede değişmeler var beni istemiyorlar eve girmek istemiyorlar ha bu arada çocuklarımın yaşı gerçekten artık delirmek üzereyim hiç bir şey yolunda gitmiyor lütfen yardım edin.

Çok büyük olasılıkla tüm ailenizi etki altına almış bir durum ile karşı karşıyayız. Ancak bunu emin olmak söylemek de bir hayli zor.

Sitede ara

Büyü yapan kişiyi bulmak için gece yatmadan önce temiz boy abdesti ve üzerine ,Cenabı Hak saklı olan büyü veya sihrin yeri gösterir, büyünün tesiri kalkar. Büyü yapanı ve tılsımın yerini bulmak için Aşağıdaki tertip uygulanmadan önce defa istiğfar, 7 defa Fatiha suresi ve 11 defa İhlâs suresi okunur ve.

Bu yüzden beni ararsanız niçin böyle bir durumda olduğunuzu anlamaya çalışırız. Bakımlar yapar bir fikir yürütürüz. Cevabı geç yazdım kusura bakmayın, zira bu aralar çok yoğun çalışmaktayım. Hayırlı geceler hocam ben bugün evde mutfakta dolabın üst bölmesinde ağzı bağlı siyah bir poşetin içinde toprak buldum ve korkuyorum yardımcı olurmusunuz neyapmam gerek Allaha emanet olun. Seni hedef almış bir büyü işlemi olabilir. Ayrıntılı bakım yapmamız gerekiyor.

Beni en kısa zamanda arayın lütfen. Toprağı sadece atmanız ya da yok etmeniz çare olmayabilir. Fiziksel ve ruhsal değişimlerinizi gözlemlememiz gerekir. Merhaba, Evlendiğimden beri yatak odamda rahat bir şekilde uyuyamıyoruz. Genel de oturma odasında yatıyoruz. Dün gece de yattım ama karabasan gibi bişeyler oldu içimde bir ürperti oluyor eşimi kaldırdım tekrar oturma odasına geçtik. Ben bunu nasıl yenebilirim odaya ne gibi bir işlem yapmalıyım?

Bu durum çok sık yaşanıyor. Yatak odasında yaşanıyorsa ilişkiniz ile ilgili bir büyü şüphesi oluşabilir. Yatak odanızda okunması gereken dualar ve yakılması gereken bir takım ritüeller olabilir. Bana ulaşırsanız özel olarak yardımcı olmaya çalışırım. Aksi takdirde kendi kendine bu hisleriniz düzelmeyecektir. Dimaze gerçekten çok üzücü durumlar yaşıyorsun. Senin için ne yapabilirim bilmiyorum ama en azından eşini bu durumdan kurtarmanın yollarını aramalı ve yardım etmeye çalışmalıyız. Beni en kısa sürede ara olur mu… Bir bakalım durumuna, 18 yıllık yuvayı göz göre göre yıkılmaya terk etmemeliyiz.

Hocam bizde sıkıntı 10 yıl önce başladi kendi evimizden başka yere taşındık. Herşey bir anda oldu bir anda ağır psikolojik rahatsızlık geçirdim. Hastanede yattim. Eşimle özel hayatimiz bitti. Sürekli arkadaşları ile dışarda. Ben de evden çıkınca vakit geciremiyorum. Oğlum eve gelince babası sürekli kavga etmenin bı yolunu buluyor.

Sürekli huzursuzluk yaratıyor.

Eve, iş yerine yapılan büyü nasıl bozulur?

Artık bende bıktım 30 yıllık evliyim ama 10 yıldır bekarim yani herşeyin sebebi olarak beni gösteriyor bende aldırış etmiyorum artık. Birde rüyamda kırmızı ipek tülbent içinde 7 ayrı külah yapılmış takvim kağıdında tohum vardı. Ne yapmalıyım? En kısa zamanda beni arayın. Bu durum neredeyse hayatınıza mal olacak derece ilerlemiş bir büyü gibi görünüyor. Vakit kaybetmeden ilgilenmemiz gerekiyor.

Ben sürekli rüyamda cinnileri görüyorum. Evlendiğimi ve onlardan çocuğum olduğunu gördüm. Ayetel Kürsi okumama rağmen gitmiyorlar. Tehlikeli bir durum mu bu? Yardımcı olursanız sevinirim. Hocam hayırlı geceler eşimle başlarda iyidik fakat oğlu bizden ayrıldı 95 doğumlu 6 senelik evliyim bizden ayrıldıktan sonra kayınvalidem birtakım üstü kapakı tehditlerde bulundu ben yapcağmı bilirim vs diye kavgalar büyüdü.

• eski sevgiliyi whatsappta takip etmek;
  • Rüyada Büyü Görmek Ne Anlama Gelir?!
  • Birine Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır- Büyü Belirtileri | Medyum Turan.
  • Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır.
  • Büyü Bozma Duası Nedir?.
  • mobil telefon numarasi üzerinden kisinin nerede oldugunu bulma.

Durum karışık ve zor görünüyor. Beni en kısa zamanda arayınız lütfen durumu birlikte değerlendirelim. Evet vardır. Ama bu kadar belirti ya da birkaç kavga ile teşhis etmek imkansız. Bunun için özel bakımlar gerekiyor. Bana whatsapp ile ulaşın lütfen. Sizden isteyeceğim birtakım özel şeyler olabilir.

Bu minvalde görüşme sağlarız. Buradan şu ya da bu yapılmıştır demek elbette ki imkansız olur ancak Sezil Hanım sizlerin şüpheleri doğrultusunda kitap açılabilir, usülüne uygun bakımlar yapılabilir. Fakat özel olarak görüşme yapsak daha uygun olur gibi…. Hocam 4 yıldır evliyim bir kızımız var. Eşimi çok seviyorum eşim çok huzursuz bu aralar daha da arttı eve gelmek istemiyor evden nefret ettiğini söylüyor ki herşeyi severek yaptı. Hep gece geliyor sürekli bası agrıyor beni hiç önemsememeye ilgilenmemeye başladı sürekli kavga ediyoruz ama şiddetli kavgalar artık beni istemiyor boşanmayı konuşuyor ben bişeyler olduğunu düşünüyorum.

Gerçekten üzücü bir durum yaşadığınız belli hanımefendi. Bu durum için deneyebileceğimiz birkaç yöntem var.

Türkiye'de BÜYÜ Yüzünden Ölen İnsanlar

Bana ulaşın olur mu duruma bi bakalım derim. Evliliği kurtarmak adına neler yapabiliriz bakmak gerekiyor. E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İnternet sitesi. Garantili Bağlama Büyüsü ». Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır? Evde Büyü Nasıl Anlaşılır? Etiket ler : evde büyü var mı , eve yapılan büyü , iş yerine yapılan büyü. Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı. Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır için cevap culi diyorki:. Zihni Hoca diyorki:. Yağmur diyorki:. Sdkaa diyorki:. Şeref diyorki:. Bahiye diyorki:. Asdf diyorki:. Güler diyorki:. Olabilir, detaylı bakmak gerekir. En kısa sürede bana ulaşınız….

Emre diyorki:. Cep telefonu ile arayarak ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz…. Ebru diyorki:. ELİF diyorki:. Cep telefonu ile özelden ulaşınız… Ancak o şekilde yardımcı olabilirim….