Iphone dizi izleme sorunu

Iphone dizi izleme sorunu

Kullanıcı hesabınızda şifrenizi, kişisel bilgilerinizi, e posta adresinizi ya da bildirim ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda cihaz üzerinden aynı anda puhutv'yi kullanabilir, dilediğiniz içeriği dilediğiniz cihazdan izleyebilirsiniz.

Dilerseniz puhutv'ye Facebook hesabınız ile üye olabilirsiniz. Eğer Facebook'a giriş yaptıysanız üyelik bilgilerinizi girmeye gerek kalmadan puhutv'ye kolayca giriş yapabilirsiniz. Dün akşam televizyondaki en popüler dizileri, unutulmaz Türk dizilerini, sevilen Yeşilçam filmlerini ve çizgi filmleri keyifle seyredebilirsiniz.

Tabii ki! Sonrasında size seveceğinizi düşündüğümüz içerikleri keşfetme keyfi kalır.

1. iPhone ile Nasıl Yabancı Dizileri İzleyebilir ve İndirebilirsiniz?;
  2. iOS cihazınızda Flash çalıştırmak zor değil! - CHIP Online.
  3. Join the conversation.
  4. iPhone altyazılı dizi izleme uygulaması Müşteri Hizmetleri.
  5. Recommended Posts!
  6. Safari Açılmıyor.

Bunun yanı sıra, izleyici memnuniyeti prensibimiz doğrultusunda görüntü kalitesi, boyutu gibi bazı yayın kriterlerimiz de bulunmaktadır. Çok beğeni görse de bazı dizilerin platformumuzda yer almamasının sebebi, bu içeriklerin dijital yayın haklarının olmaması veya mevcut içeriğin kalitesinin düşük olması olabilir.

En Çok Bunları Okudular

Geçmiş dönemde özellikle 80 ve 90'larda Türk televizyonlarında yayınlanıp büyük beğeni görmüş dizilerin, hazırlandığı dönem itibariyle dijital yayın hakları bulunmamaktadır. Bu altyapıya sahip dizilerin puhutv'de yer alması için çalışmalarımız devam ediyor. Popüler içerikler videoların belirli bir tarih aralığındaki izlenme sayılarına göre belirlenmektedir. Aradığınız oyuncunun puhutv'deki tüm dizi ya da filmlerini listelenmiş şekilde görebilirsiniz. Apple TV ve Smart TV uygulamaları aracılığıyla ya da bilgisayarınızı televizyonunuza bağlayarak puhutv keyfini televizyonunuzda yaşayabilirsiniz.

İsterseniz listenize eklediğiniz dizilerin yeni bölüm ve fragmanları çıktığı zaman anında haberdar olabilirsiniz. Menünün sağ üst köşesinde bulunan Arama butonuna tıklayarak dizi, film veya oyuncu adıyla arama yapabilirsiniz.

İPhone’da Safari Sorunları ve Çözümleri

Üye olmak için tıklayınız. Eğer bölümü tamamladıysanız, bir sonraki bölüme hemen ulaşabilir böylece hangi dizide hangi bölümde olduğunuzu takip etmek zorunda kalmazsınız. Mobil uygulamadaki ayarlardan"bildirim ayarları" bölümünü seçerek ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. IOS işletim sistemli mobil cihazlar ile web sitesinden veya IOS mobil uygulamalarımızdan AirPlay yansıtma özelliğini kullanabilirsiniz.

Yayın hakları elimizde olan tüm dizi ve filmler, yapımcısından iletildiği şekilde izleyicimize sunulmaktadır. Tarafımıza iletilen bazı içerikler izlendiği gibi "sansürlü" olarak puhutv ile paylaşıldığı için bu yapımları sansürsüz olarak yeniden çekme imkanımız bulunmamaktadır. Bu doğrultuda puhutv gelen hiç bir içeriğe müdahale etmemektedir.

Video oynatıcısında bir problem yaşıyorsanız tarayıcınızın güncellenmesi gerekiyor olabilir. Hesabınıza giriş yapamıyorsanız şifrenizi hatalı giriyor olabilirsiniz.

iPhone Video Oynatma Sorunu

Video oynatıcısının sol alt kısmında bulunan ses seviyesini kontrol ederek öncelikle video oynatıcısının sesinin çok düşük ya da tamamen kapalı olmadığından emin olun. Sesle ilgili hala bir sorun yaşıyorsanız bilgisayarınızın ses seviyesini kontrol ediniz. Video kalitesi ilk açılışta hızlı açılabilmesi için daha düşük kalite ile başlar, internet hızına göre uygun kalite belirlenir ve o kalite ile devam eder.

İstenirse açılıştan sonra ilgili seçenekten kalite değiştirilerek video istenilen kalitede izlenebilir. Profil ayarı derken neyi kastettiniz onu anlamadım? Hocam ikinci kez alıntılıyorum birkaç forum sitesinde de programı önermişler. İlk seferinde işe yaramayınca silmiştim tekrar yükledim filmleri göstermeye başladı. Ancak safaride çözüm bulamadım.

Aygıtınızı yeniden başlatın

Aynen dediğiniz gibi hiçbir film dizi vs. Aynı siteleri Galaxy S4 ve S4 mini var onlardan rahatlıkla açabiliyorum aynı şekilde windows yüklü pc'de de açılıyor. Benim modem de airties rt ve yıllardır çok cihaz kullandım bu modemde hiçbirisinde böyle bir sorunla karşılaşmadım. İOS bende hayal kırıklığı yarattı bundan sonra alacağım tablet kesinlikle ios olmayacaktır. DNS ayarlarını 8. Ilk yaptığım işlemlerden biriydi. Evet ios'un sınırlılıkları can sıkabiliyor ama bunlar aşılmaz şeyler değil. Üstünlüklerini çok daha fazla.

• samsung servis ürün takip numarası?
  • whatsapp önizleme kapatma.
  • ipad IOS 8 online video (dizi-film) izleme problemi » Sayfa 1 - 2!
  • iphone 6 Plus iletim raporu jailbreaksiz.
  • Netflix donuyor, yanıt vermiyor veya yüklenirken takılıyor..

Bende öyle hergün film dizi izleyen birisi değilim ama bizimkiler açılmıyor deyince kafaya taktım. Ben problemi puffin pro ile geçici olarak çözdüm. Safari ve diğer browserlarla ilgili birşey öğrenirsem buraya ekleyeceğim. Sitelerden tanesinin linkini verirseniz bakalım. Belki problem sitelerin HTML5 kullanmaması olabilir. Evet hocam problem bu sanırım. Ancak daha önce bu sitelerden seyredilebiliyordu. Siteler fullhdfilmizle ve dizibox. Galata Saray. Hocam başka modemde deneyemiyorsan telefondan interneti açıp ipadi bağlayabilir misin?

Yine de her şey gibi, bunun da bir çözümü var. Piyasada çok sayıda, "Flash uyumlu" tarayıcı uygulaması bulunuyor. Bunlardan en başarılısı ise Puffin Browser. Tarayıcıyı satın almadan önce deneme sürümünü indirip Puffin Browser'ı test edebilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınza cevap verip vermediğini de görmüş olursunuz.

Dizi Film İzleme Uygulaması (Tavsiye)

Ancak uygulamada Flash desteği standart olarak açık gelmiyor. Bunun için ayarlar menüsüne girip, Flash desteğini açmanız gerekiyor.

Safari genişletmelerini kontrol edin

Cihazınızda Flash ile en iyi şekilde video seyretmek için yatay duruma getirmeniz de gerekebilir. Puffin Browser ayrıca ana pencresinde, Facebook, Twitter gibi popüler ağlardaki hesaplarınıza veya başka sitelere kısa yol ekleminize de izin veriyor. Böylece ana ekran üzerinden tek tıklamayla sık kullandığınız web sitelerine ulaşabiliyorsunuz. Flash oyunları oynamak istediğinizde ise, ekrana çok fazla dokunmanızın gerekeceği oyunlar için Puffin Browser ekana sanal kontrol tuşları yerleştirerek işinizi kolaylaştırıyor.

Puffin Browser, iPhone ve iPad sahiplerinin, alternatif bir tarayıcı aradıklarında göz atması gereken tarayıcıların başında geliyor. İndirin: Puffin Browser iOS. Bos konusmaya gerek yok. Apple ürünlerinin daha stabil olduğu için androide göre çok daha az donanımla çok daha hızlı olduğunu bilmek için aklını kullanman yeterli. Full surumunu kullaniyorum.

Sunu soyleyebilirim; kesinlikle ios icin yapilan en basarili tarayici. Hizi tartisilamaz. Flash uyumundan bahsetmiyorum zaten. Verilen parayi hakediyor. Safariden cok daha hizli.

Ebeveyn Denetimlerini Kontrol Edin

Arkadaşlar soruyu bahsi geçen yakın konularda sordum ama bir cevap alamadım . yüklü ipad mini2 cihazımda bu sorunu yaşıyorum ve. iPhone'da video izlemek çoğu kişi için büyük keyif olabilir. Ancak her akıllı telefon gibi iPhone'da da zaman zaman bazı sorunlar çıkabiliyor.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

• mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

• mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

• Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

• Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

• Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web