Android telefon için virüs programı

Android İçin En İyi 10 Antivirüs Programı

lposnar.tk Eğer güvenlik açığı varsa tespit edip sizi uyarmaktadır. Böylece sisteminiz de otomatik olarak çalışan güvenlik kalkanı eklenmiş oluyor.

Cep telefonlarınızı Hırsızlara ve Virüslere Karşı Güvenliğini Sağlayın  Comodo Security  uygulaması,  Android  akıllı tablet ve telefon kullanıcılarının mobil cihazlarını daha güvenli hele getirmeleri ve virüslerden uzak durmalarını sağlamak için  ücretsiz  olarak uygulamalar arasında yer alıyor. Bu noktada oldukça tecrübeli olan  Comodo  firması tarafından geliştirilen antivirüs uygulamasını indirebilirsiniz.

• Hangi mobil antivirüs programını seçmelisiniz?.
  • Daha hızlı, daha temiz ve daha akıllı bilgisayar.
  • Akıllı telefon, güvenli telefon!

Mobile Security ve avast! Anti-Theft , Mobil cihazlar için geliştirilen, virüs ve hırsızlığa karşı koruma sağlayan bir uygulamadır. Otomatik virüs tarama, URL güvenlik testlerini aynı zamanda kişisel veriler ve koruma işlemlerini sağlamaktadır. Ayrıca  SMS  taraması yaparak dışarıdan gelecek tehditleri önceden bildirerek GPS üzerinden takip, telefon kilitleme gibi birçok özelliği içinde barındırmaktadır.

Düzenli arama yaparak yüklü uygulamaları, eklenen veya silinen verilerinizi ve kişi listenizi devamlı kontrol etmektedir. Cihazınızda uygulamaların ne kadar kaynak kullandığını,  sistem  ve  CPU  bilgilerini  Windows  Görev Yöneticisini anımsatan  Mobile Security  uygulamasını telefon ya da tabletlere kurabilirsiniz. Uygulamalar hakkındaki düşüncelerinizi ve akıllı cihazınız için hangi uygulamaları kullandığınızı yorum kısmına yazarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

Ücretsiz sürümde neler var?

Daha yeni bir araya gelmiş olan şirket, iki ücretsiz antivirüs ürününün ayrı kalacağını söylüyor, ancak yakında ortak bir antivirüs programını piyasaya süreceklerini de biliyoruz. Konuya Özel. Bunun yerine, hassas bilgilerinin çoğunu telefonlarında depolamaya başladılar. Liste daha fazla uzatılabilirdi ancak işin ehli uygulamaları tercih etmenizde yarar var. Cevabınız  EVET ise  kesinlikle doğru adrestesiniz.

Yorum yaz. Web site gerekmez. Beni sonraki yorumlar için e-posta ile bilgilendir. Beni yeni yazılarda e-posta ile bilgilendir. E-posta Adresi.

Telefonlar için en iyi Antivirüs programları

Tek bir dokunuşla, tehlikeli veya virüslü uygulamaları ve truva atlarını tarar ve casus yazılımlara ve virüslere karşı tam koruma sağlar. Avast Mobile Security. SIM kart güvenliği, kamera görüntüleri alma vb. Bitdefender Antivirus Free, tüm Android tehditlerine karşı koruma sağlayan güçlü bir antivirüs aracıdır. Süper hızlı tarama teknolojisi vardır. Bunun bulut içi tarama teknolojisini kullanan en hafif antivirüs uygulamalarından biridir.

Android için Antivirüs

Bitdefender Antivirus Free. Cihazınızı yavaşlatmaz veya bataryanızı boşaltmaz. Bu uygulama aynı zamanda gerçek zamanlı koruma ve yüklenilen uygulamaları tarama özelliği sunar. Norton antivirus yazılımının en son sürümü, ücretsiz sürümde bile etkileyici Android güvenlik özellikleri sunmaya başladı. Bu sayede cihazınızı yavaşlatabilecek kötü amaçlı yazılım, casus yazılım veya Android virüslerini kaldırır. Norton Security and Antivirus. Herhangi bir reklam göstermeyen ve zengin özelliklere sahip Android için mükemmel bir ücretsiz güvenlik uygulaması.

Sophos Mobile Security. Kötü amaçlı yazılımlara karşı korumanın yanı sıra, cihaz güvenliğini, çağrı engelleyiciyi, doğrulayıcıyı vb. Kayıp ve hırsızlığa karşı koruma, uygulama kilidi, güvenlik konularında yardımcı olur.

Android İçin En İyi Antivirüs ve Güvenlik Programları 12222

Mobile Security Master. Telefonunuzu her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı güvende tutar ve virüs girmemesini sağlar.

Telefon veya tabletinizi en iyisi ile koruyun

Ücretsiz sürüm, size uygulama kilidi, tarayıcı, mesaj güvenliği, Wi-Fi güvenliği, çöp temizleyici, bildirim temizleyici, telefon güçlendirici, CPU soğutucusu, pil tasarrufu, çağrı engelleyici vb. McAfee piyasaya sunulduğundan bu yana birçok önemli ödül kazandı. Hırsızlık önleme özellikleri, güvenlik kilidi, Wi-Fi güvenliği, pil iyileştirici, bellek temizleyicisi vb. McAfee Mobile Security.

2018 Android İçin En İyi Antivirüs ve Güvenlik Programları

Sezgisel bir arayüze sahiptir ve en iyi şey, her özellik için öğreticiler sağlamasıdır. Farkları Nelerdir?

12222 yılının Android için En İyi Antivirüs Programları

Android İçin Geliştirilen En İyi 10 Antivirüs Programı. bir uygulama kilidi, telefon bulucu, SMS engelleyici ve çok daha fazlası olarak hizmet. Android için en iyi Antivirüs programı hangisi? Akıllı telefonlar hayatımızın doğal bir parçası haline geldi. İnsanlar telefonlarını artık sadece.

Bu uygulamayı en iyi anti virüs programı olarak seçmemizin en büyük sebebi Web Security yani web sitesi güvenlik kısmı olmasıdır. Telefonlarda bulunan anti virüs programlarının çoğunda bu seçenek yoktur. Halbuki en çok virüs web sitelerinden yayılmaktadır ve siz bu virüsleri tarayıcınız üzerinden bulaştırabilirsiniz. Bu uygulamanın hem sistem koruması mükemmel,hem de internet sitelerinde güvenli bir şekilde gezme imkanı sağlıyor.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

• mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

• mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

• Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

• Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

• Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web