Iphone 6 yazılım güncelleme hatası

iOS kablosuz güncellemeleriyle ilgili yardım alın
İPHONE 7 (İTUNES- RESTORE HATASI-GÜNCELLEME SORUNU)ÇÖZÜMÜ SON SÜRÜM YÜKLEME

prodriosocaron.ml/como-descobrir-a-localizao-de-um-celular-pelo-nmero.php Ancak Apple tarafından bir ses çıkmadığı için güncelleme konusunda net bir tarihten şu an bahsetmek mümkün değil. Paylaşma sayfasından paylaşıldıktan sonra fotoğrafların dokularının bozulmasına neden olabilen bir sorunu ele alır. Batalla yeniden Bursaspor forması giyebilir Beşiktaş'a sürpriz teklif! Şan Ökten kabri başında anıldı. Moda dünyasında tabuları yıkan 11 manken En çok gişe yapan Türk filmleri Çizgi film karakterlerinin tıpatıp aynısı olan bu insanlara çok güleceksiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

iPhone Güncelleme Denetlenemiyor Hatası

Hatayı 39 ve genel olarak sistem onarım için öncelikle indirip bilgisayarınıza dr. Bunu yaptıktan sonra, "Diğer Araçlar" seçeneğini tıklayın ve özellikleri bir dizi açın. Yeni arayüzde, "iOS Sistem Kurtarma" seçeneğine tıklayın ve aşağıda gösterildiği gibi "Başlat" seçeneğine tıklayın. İndirme işlemini başlatmak için indirme seçeneğine tıklayın.

• line konum bulma.
  • silinmiş internet geçmişini görüntüleme programı.
  • iphone değişim takip!
  • 4 Çözümler iTunes Hata 39 Fix!
  • iPhone Hata Kodları ve Tamir Süreçleri - CepteTamir.
  • iPhone 6 Plus yazılım hatası.
  • spyera casus telefon yazilimi?

Bu süre boyunca, iPhone otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Bu dönemde Cihazınızı fişten çekmeyin.

Onarım işlemi bittikten sonra, bir ekran bildirim görüntülenecektir. Farklı hata kodları iTunes'da göründüğünde, bu farklı kodları düzeltmek için kullanılabilecek evrensel bir yöntem var.

iTunes ile Güncellemeyi Deneyin

Ne yapmam Lazım acaba. Cihazı Zorlu'dan aldım gidip değişimini Yaptım yazılım Hatası dediler. Bildirim X. Güvenlik yazılımınızı ve ayarlarınızı kontrol ederek Apple sunucularıyla iletişimi engellemediklerinden emin olun. Cihazınızda jailbreak falan var mı? Yazılım güncellemesi mi yapıyordun. Üçüncü yönteme benzer şekilde, bu sefer de telefonunuzun Wi-Fi bağlantısını kesmeyi deneyin ve ardından hücresel veriye geçiş yapın.

Aşağıdaki onlar bir güncelleme veya yeni bir yedekleme kaynaklanan bir hata kodu karşılaşmak ve geri yükleme işlemi sırasında her iPhone kullanıcısının almalıdır adımlardır. Hatayı 39 ortadan kaldırmak için için, iTunes hesabınızı güncellemek için son derece tavsiye edilir. Güncellemeler böylece uyanık olmak her iki platformda da her zaman mevcuttur. Hata 39 senkronize yetersizliğinden kaynaklanan rağmen, bir virüsün varlığı da soruna neden olabilir.

Güncelleme için yeterli alan olmaması

Bu düşünceyle, bu yazılım güncel olduğundan emin olmak için PC yazılımının güvenlik doğasını kontrol etmek önerilir. Bilgisayarınıza takılı cihazları var ve bunları kullanmıyorsanız bunları çıkarın için, bu tavsiye edilir. Sadece gerekli olanları bırakın.

Apple, iOS 12.3 ile şu yenilikleri getirmişti

Her hem de sorunu düzeltmek için yukarıda listelenen her adımı gerçekleştirdikten sonra PC ve iPhone hem yeniden başlatılıyor. Yeniden başlatma genelde farklı eylemler ve yönergeleri anlamak telefon sistemi için kolaylaştırır.

Son adım güncellemek veya yeniden cihazlarınızı geri yüklemektir. Her şeyden yöntemleri başarısız olduysa sonra yalnızca bunu.

iTunes ile Aranız İyi Değilse:

Senkronizasyon işlemi bittikten sonra "resim" sekmesini tıklayın ve tüm fotoğrafları işaretini kaldırın. Varsayılan olarak, iTunes "delete" işlemini onaylamanızı ister. Bu kadar basit. Tekrar iTunes erişmeye çalıştığınızda an, tekrar eşitleme hatası 39 iletisi hakkında endişe zorunda kalmazsınız.

iOS 12.1.3 güncellemesinde hata çıktı!

Eğer mevcut içeriği açtıktan sonra "Paket İçeriğini" bulun ve açın. Fotoğraf önbellek silindi ile, iPhone'unuzu bilgisayara bağlayın ve iTunes'u açın. Bu iTunes senkronizasyon sayfasındaki hata 39 sonunu. Hata kodları birçok cihazlarda yaygındır. Bu hata kodları Rectifying genellikle seçilen yönteme bağlı olarak, birkaç adımdan oluşur.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

• mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

• mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

• Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

• Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

• Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web